» » Kazka - Плакала

Kazka - Плакала - слушать онлайн


На этой странице Вы можете бесплатно и без регистрации посмотреть клип Kazka - Плакала онлайн ,а так же оставить комментарий на этот клип .

Слова песни (текст): Kazka - ПлакалаКуплет 1, KAZKA]:

Врятуюсь від слів твоїх буду - ціла. За рік образ не складу ціну я. Горять мости горять і сліз моря. Та знай, це гра моя менше слів - більше діла. Врятую від слів твоїх хоч би тіло. Загнав під лід не знайду душу я. Болить, ой як болить і кров кипить. Та донька вже не спить, менше слів - більше діла.

[Припев, KAZKA]:

Поплакала і знов фіалка розцвіла. Засяяв день таємними знаками. І мама молода й закохана мала. На кухні всі однаково плакали.

[Куплет 2, KAZKA]:

Зотліла ніч, зранку все стало сіре. Знайти нові кольори мушу я. А лице умий дощем, що треба ще? Хай серцю під плащем - менше слів, більше віри.

[Припев, KAZKA]:

Поплакала і знов фіалка розцвіла. Засяяв день таємними знаками. І мама молода й закохана мала. На кухні всі однаково плакали. Поплакала і знов фіалка розцвіла. Засяяв день таємними знаками. І мама молода й закохана мала. На кухні всі однаково плакали. Поплакала і знов фіалка розцвіла. Засяяв день таємними знаками. І мама молода й закохана мала. На кухні всі однаково плакали. Поплакала і знов фіалка розцвіла. Засяяв день таємними знаками. І мама молода й закохана мала. На кухні всі однаково плакали.
13-10-18, 3 381
Название: Плакала
Все клипы: Kazka
Нравится
0
Не нравится
0
+76100
Добавить комментарий
Комментарии (0)
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив